úterý 24. března 2015

5 Top Home Sets ♥

Miluji mít volný večer a procházet jen tak stránky různých stavebních firem, které mají na stránkách navržené domy a jen tak snít že jeden z nich vlastním a jaké to v něm asi je a jak se v něm bydlí. Prostě to miluji a přemýšlím nad tím celkem často, i když možná brzy. Kde nejdříve budu bydlet, v bytě nebo domě? Budu s Tomáškem? Doufám že ano! Bude dostatek financí zařídit si bydlení podle svého? Není zbytečné zařizovat si pěkně a podle svého byt když jako každý sním v budoucnu o domě, který už bude jen náš a napořád a ten až si zařídím tak jak chci já? Jsou to otázky které si pokládám opravdu často, nad kterými jen tak přemýslím a sním. Ale není to že bych se kvůli těmto věcím stresovala, jen už se prostě nemohu dočkat kdy bude možnost mít vlastní bydlení o které se budu dělit jen s mou láskou ♥

Co se mi líbí?
Moc se mi líbí tato koupelna, líbí se mi ta jednoduchá vana, která není nikam zabudovaná a jen tak stojí, taky jsem se zamilovala do té skřínky pod umyvadlo, moc se mi takový styl líbí, vesnický a bílý.
Takových prvků bych chtěla více, nemusím takový ten minimalismus jako že místo pěkného světla či lustru jen taková ta žárovka, jako třeba tady. Na dekorování bydlení jsem celkem detailista a tohle by mě zkrátka neuspokojilo :-D


Moc se mi líbí i tento obývákový set, moc se mi líbí ta kombinace krémové s tyrkysovou(?)
Určitě bych chtěla tuhle kombinaci mít buď v obýváku nebo v ložnici, protože je krásná a taková harmonická,
Moc se mi tady na tom setu líbí, že to není nějaký extra moderní, nejvíce se mi líbí ta sedačka, která jde kombinovat s více styly a doplňky. Možná bych vyměnila jiné křeslo ale určitě barvu bych nechala, tohle je spíš takové retro a moc výstřední a také bych změnila konferenční stolek, spíš bych zvolila světlé dřevo jako je košík nad ním :-)

Moc se mi líbí tyto doplňky do ložnice, celkově miluju pletené deky, povlaky na polštáře, a zase kombinaci světlých barev. Miluji spíše venkovský styl, útulný ale zároveň mám moc ráda barvy jako fialová nebo tyrkysová, ale myslím, že se to dá zkombinovat, umím si to představit mít světlý krémový interiér a pár prvků tyrkysových nebo fialových.


Tenhle set jsem udělala sama, možná je teď až moc jednoduchý, ve skutečnosti miluji i třeba červenou barvu a to takové ty norské vzory nebo vánoční povlečení :-) Ale takhle by základ určitě mohl vypadat.
 

Moc se mi líbí prvky z tohoto setu, světlá s mint. Nevím jestli bych do toho úplně šla protože spíš než takové to starší bílé dřevo se mi líbí čístě natřená krémová barva. kdyby komoda byla čistě krémová nebo bílá tak to je fajn! Moc se mi líbí ten obraz, který bych dala buď do obýváku nebo klidně do kuchyně. A ten gauč je dokonalý, ale spíše bych chtěla krémový a jen doplňky tyrkysové nebo starorůžové nebo levandulově fialové :-DBohužel jsem chtěla přidat i nějakou kuchyň, ale nenašla jsem, tu bych chtěla taktéž světlou, takovou tu vesnickou se světlým dřevem :-)
A jaký máte styl bydlení Vy?

2 komentáře:

  1. Krásný článek :)
    Jinak k tvému dotazu, kde upravuju fotky. Mám na to program Photoshop cs6. :)
    Máš moc hezký blog :)

    OdpovědětVymazat